Najdi si holku, měj ji rád, miluj ji, šukej ji...

28. prosince 2012 v 20:14 | D. o. p. e. |  writing.
"Nechte vítr vát, nechte chóry znít, každej máme svý hymny vítězný.
Nechte vlajky vlát, vždyť je máte ctít, každej známe svý barvy vítězství."
Ano, příprava na zítřek. ♥

Nechápu to.
Včera si Vám tady na něj stěžuju a opět, když jsme spolu bych se nejradši propleskla. Nevím proč je to mezi náma zlý jenom, když sme na facu. Ne vždycky, většinou po tom, co se dlouho nevidíme. Sere mě to, sere to i jeho. Jenže to je prostě věc, co se nezmění. Zatím.

Jeden kamarád, ten, se kterým jsem byla na tý benzínce nadhodil téma, že Hubert začal dost chlastat. Nevím, asi si na mě dělá furt zálusk (to tady bylo dvakrát, poprvý mi dal kytku, asi v šestý třídě, po druhý bez kytky, ale s Hubertem se o mě pral, to tak dávno není).
Hubert, kurnik, teď sem málem napsala pravý jméno, se od tý doby, co je se mnou, s takovou semetrikou (heh) dost změnil. Předtím pil jak duha (klasickej metloš, no), pak poznal tako boží slečnu, která teda jeden čas mohla bejt nazývaná alkoholkou (klasická punkerka). Jenže pak se ti dva NAPROSTOU náhodou dali ohromady. O tom, jak sme se my dva dávali dohromady bych mohla napsat knihu, nebo alespoň hodně obsáhlou povídku.
Jenže tu "klasickou punkerku" to jednoho dne taky přestalo bavit, lejt do sebe víkend co víkend ty splašky. A on to taky nepotřeboval. Jsem ráda. Nelíbí se mi ty páry, kdy je jeden vožralej víc než druhej.
No, ale teď jak sou ty svátky tak sem si taky, stejně jako kamarád všimla, že je každej den u "Tří Ká". Zmínila sem se, že se mi nelíbí, když kluk sedí den co den v hospodě. Nevím jak to přebere. Doufám, že po novým roce se to vrátí do zajetejch kolejí.
Nevadí mi, že si dou v sobotu s kluka na tři, ale to, že je tam teď od soboty každej den a NEMUSÍ bejt opilej se mi hnusí. Asi proto, že když sem byla menší, tak jsem za tohle otca nesnášela.
Taky počítám, že se na Silvestra zlískám jak hovado, ale to je prostě jednou za čas.

"Vždyť už lásko, svý perly máš, tak proč padaj a měněj se v slzy"

Nevím jestli jsem udělala dobře, že sem teď zas scházím s klukama. Karloš v tom vidí asi zas něco víc. To je tak vždycky. Půl roku mi nenapsal, a teď, jak sem s nima byla jeden den mi zas "nezbavím". A že až budu chtít jet zas, ať se vozvu. Ale tentokrát, tentokrát to neukončím. Jsem ráda. To jsou jediní kamarádi, co na mě maj čas vždycky.
Hubertovi to očividně nevadí, nebo se zatím nezmínil, tak co bych měla sedět doma. To fakt budu radši dvakrát do tejdna pít v kotelně pivko a probírat pičoviny, o kterejch bych normálně nemluvila. Možná mu to nevadí, protože nemá žárlit na co. Karloš je sice prachatej, ale opravdu to můj typ není. A on to chudák musí vědět. On není typ žádný holky. A Dejva... Néééééééé. Ten je mega divnej. :D

Přemejšlím, že vás někdy časem poctím příběhem ze života. Zavzpomínala sem na srpen a usmívám se jako měsíček a hnoji. Na jednu stranu to je hrozně romantický, na druhou dost směšný. :-)

 


Komentáře

1 feel-so-close-to-you | Web | 28. prosince 2012 v 22:36 | Reagovat

Panebože o.O nesnáším takové hovada, fakt že jo. Mně se až tohle nestalo, tak daleko to díkybohu nedošlo. Jen jednou, když jsem byla s kamarádem na hřišti večer, prostě fakt jsem mu napsala že se chci jen projít, tak on naráz ke mě došel a chtěl mi dat pusu. tak jsem ho odstrčila ať toho nechá, že nechci. a on uplně "já tě mám ale rád" já chtěla odejít, protože po mě začal šmatlat, jenže to mi chytnul ruce a uplně převrátil za záda, fakt to bolelo, tak jsem se mu nějak po chvilce vysmekla a řekla ať mě nechá na pokoji a on furt že mě má rád. pak tam stál, civěl na mě, já jen čekala kdy vytáhne nějaký nůž a bodne mě tam ze zhrzené lásky.
Ale ten kluk co to udělal tobě musel být fakt hovado. Alespon že to pak nechal být a nedošlo k nejhoršímu.
Jinak to se mnou. Víš, to je těžké, první bys asi měla vědět, že se mi líbí holky. Sama se za to nemám ráda, takže pokud nemáš ráda homosexuály, můžeš mnou opovrhovat společně se mnou. Ale to je teď vedlejší. A prostě, mám hrozně úžasnou kamarádku, kterou znám od prváku (já jsem ve čtvrťáku). Bavíme se zhruba od začátku školního roku, ale nejvíc jsme se bavily přes letní prázdniny, bývaly jsme spolu každý den a tak to trvá až doteď. Já jsem bohužel nějak postupem času zjistila, že jsem do ní zamilovaná. A nevím co mám dělat, strašně mě to trápí, protože ona sice ví, že se mi líbí holky, ale jelikož je heterosexuálka, vím, k čemu mi to je. Prostě, nějak to na mě dopadlo. Šílím z toho. Nejvíc se bojím, že se to dozví a že ji ztratím. Sice si nemyslím že je taková, že by se se mnou skrz to přestala bavit, ale bojím se že to spíš bude nechtěné. Že nebude ráda v mé blízkosti. Nebo že bude mít špatný pocit z toho co cítím. Prostě se bojím.
A ještě k tvému článku. Zaujala mě ta část, že se ti hnusí opilí lidé skrz otce. Mám to stejné jak ty. Dokud s náma tatka bydlel, pořád byl ožralý a dělal peklo. To dělá i teď, kdy už s nama nebydlí, takže ne že bych nepila, ale když vidím nějaké starší ožralé chlapy nebo i baby, a hlavně když poznáš, že jsou to ti, co pijí pořád, je mi z nich strašně zle a bojím se jich.

2 the lizz. | Web | 29. prosince 2012 v 13:14 | Reagovat

jak jste se vůbec dali dohromady ? .)
a facebook je děsnej, když víš, že se hádáte na fb nebo tak, tak omez psaní a bude všechno cajk , ne? :D

3 D. | Web | 29. prosince 2012 v 16:02 | Reagovat

Facebook je facebook, je to tam nějaké začarované, s nejvíce lidmi jsem se pohádala právě tam. :)
"Nelíbí se mi ty páry, kdy je jeden vožralej víc než druhej."... to jsi mě opravdu pobavila. :D Takový vztah, no "vztah alkoholiků", podle mě hlavně nemá budoucnost, ale každý na to má jiný pohled.

4 Brunette* | Web | 29. prosince 2012 v 19:30 | Reagovat

tiež vyzerám na strašie :D čo však doba ľadová je úžasná♥

5 irena | E-mail | 5. října 2013 v 18:01 | Reagovat

vykuř si ho sám

6 marcel | E-mail | 23. listopadu 2013 v 20:23 | Reagovat

zdar schanim nejakou pekno blondynku na vomrdani

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama