Matematika je jediný způsob, jak se zbláznit.

13. ledna 2013 v 11:00 | D. o. p. e. |  writing.


Zjistila jsem, že mi vyhovuje psát článek na blog jen jednou týdně. Alespoň mám psát o čem.

Zítra mě před hodinou čeká DŮLEŽITEJ test z matematiky. Z poslední písemky jsem dostala dvojku (tleskejte mi, hrajte famfáry, tři dny se radujte!!) a teď mám známku nerozhodnou. Kurňa, to by bylo něco, kdyby se mi podařilo mít vysvědčení bez jediný čtyřky.... Budu se snažit. Dneska se na to musím pořádně kouknout, včera nebyl čas.
Nebyl čas...
Byl by, kdyby Hubert nemusel řešit zase kravinu. A hlavně, že dva dny před tím jsme si oba řekli naše špatný vlastnosti a první, co jsem mu vyšetla, bylo: "Víš co mě štve nejvíc? Že ty všechno moc řešíš, kvůli každý kravině na mě vyjedeš,". Celkem sranda, uznal to. Ale bylo to houby platný, včera mě zas sjel jako malou holku. Jenže dámy, začínám bejt tvrdá holka od tý hádky před Silvestrem. Měla jsem tisíc argumentů a byla jsem nad věcí. Žádný slzy, ŽÁDNÝ!!
Pak, když se situace uklidnila a dokázali jsme se bavit jako normální lidi jsme naznali, že do budoucnosti to budem mít těžký. Ani jeden nechceme povolit ať se děje, co se děje. Stojíme si oba za svým názorem, kterej nehodláme měnit. Noo, bude to jednou veselý.
Pak, už ani nevím jak jsme se k tomu dostali, jsem mu řekla, že by na některý věci mohl přijít sám, co bych třeba chtěla. Nechci si o všechno říkat, jsou věci, u kterejch by měl přebrat iniciativu on.
Jsme spolu plus, mínus rok. A já stále ani netuším, jak jeho rodiče vypadaj. Nikdy jsem u nich nebyla. To chápu, předělávaj barák a taky bych do tuny prachu návštěvy nevodila, ale.... Mě nejvíc zaráželo, že se ani nezmínil, KDY bych je poznat mohla. A právě tuhle mi dal brouka do hlavy jeden známej. Ptal se mě, jak s jeho rodičema vycházím. Neměla jsem co říct.
"Neznám je,"
"A jak dlouho spolu jste?"
"Dá se říct, že přes rok,"
Neřekl nic, ale ten pohled mluvil za vše.
Nemusím u nich být každou neděli na obědě, to opravdu nevyžaduju, ale stačil by mi jenom náznak. Hubertovi to došlo. Nevím, možná se cítím i trošku trapně, že jsem to vytáhla, že se jim cpu do rodiny, ale přece jen po takový době bych mohla alespoň vědět, jestli je jeho táta brejlatej, plešatej s pivním pupkem... Asi jsem staromódní.
 


Komentáře

1 Marry Afsprings. | Web | 13. ledna 2013 v 19:27 | Reagovat

To já radši vstávám brzo, aby na mě neměli kecy, že spim dlouho. :D
No tak na ten hasičský ples jsem nešla ve společenském oblečení. :D Džíny, tričko, košile. Já totiž šaty a tak vůbec nenosím. :D Nebyla jsem ale s kámoškou jediná, byli tam i jiné holky, sice o cca dva roky starší, také v džínách. A kapela hrála dechárny, pomalé písničky a na to každý tancoval. Jenže já tancovat vůbec neumím, tancovala jsem jednou s jedním klukem, a jenom jsme se točili dokola, je to trapné, ale aspoň něco. :D Na něco takového já prostě nejsem. Také byla dámská volenka, ale abych musela jít pro růži a ještě za ní platit, ne, děkuji. :D A já tam vlastně byla poprvé no. :)

2 Denisa | Web | 13. ledna 2013 v 21:56 | Reagovat

Páni, my jsme s přítelem spolu přes 3 roky a seznámil mě po měsíci našeho vztahu, zhruba.. jsem u nich skoro furt, chodím s něma bez přítele nakupovat, do restaurace a taak, jsme kámoši:D:) snad se k tomu ten tvůj co nejdřív rozhoupe..řík áse totiž, že když tě kluk představí rodičům myslí t os tebou vážně:)ale nemusí t obýt pravda že jo..:D

3 D. | Web | 14. ledna 2013 v 19:01 | Reagovat

Já to měla v matice 1-2, doufala jsem v 1 (nejsem chytrá, jen naše škole je neskutečně debilní...), no každopádně jsem si to teď luxusně pokazila 4 z pololetky. Ale uklidňuje mě, že jsem stále patřila do té lepší poloviny, protože lepší známku než 4 od nás snad nikdo neměl. Snad to tobě dopadlo líp.
O těch rodičích. Je to krásný, když tě představí. Patříš pak, tak nějak do rodiny. Doufám, že to co nejdřív udělá.

4 feel-so-close-to-you | Web | 14. ledna 2013 v 19:09 | Reagovat

já taky dostala z písemky z matiky dvojku!!! :D teď ještě čekám na pololetku, tak uvidím, třeba dopadne taky dobře :D třeba... snad :D ale není to tak pravděpodobné. maximální počet 26 bodů a za jeden z těch příkladů si mohla získat 20bodů. takže kdo pokazil ten hlavní příklad, byl v háji :x
jinak to s těma rodičema je docela divné tyjo. třeba mu to trochu proběhne myslí a pochopí, že aspoň představit by vás mohl. přesně jak si říkala, nemusí to být sezení u oběda každou neděli, ale aspoň vědět, jak vypadají a jací jsou.

5 Mishelle Mourn | Web | 14. ledna 2013 v 19:58 | Reagovat

dostať dvojku z matiky? :D to mne nehrozí :D btw... drž sa aby ti vyšlo to vysvedčko :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama