Všude je plno hlupáků.

24. ledna 2013 v 20:56 | D. o. p. e. |  writing.
Ouu, trošku jsem na to tu pozapomněla. Ne že bych neměla čas, ale spíš sem neměla psát o čem. Každodenní rutina mi přišla o ničem.Vstanu, najím se, jdu na bus, ve škole spím, příjdu dom, najím se, spím, píšu si s Hubertem, kouknu na sex ve městě, jdu si lehnout, myslím na sex a jdu spát.

Noo, že by to teď bylo lepší se teda říct nedá.

Rozhodla jsem se Hubertovi nerozvážně napsat, že "sem novej člověk", že na něj nebudu žárlit, že mi bude úúúúúpně jedno, kde,kdy a s kým bude. No a on "souhlasil". Ne úplně, ale v určitejch věcech jo. Že to bude lepší pro nás oba. Nebudu mít zbytečně brouka v hlavě.
Před spaním jsem litovala. Já vím, že jiná nebudu. Že prostě na jeho bejvalou lásku žárlit budu. Řekla jsem mu pádnej důvod proč to začalo. Uznal, že to tenkrát přepísk....A bla, bla, bla....

Ale víte co? Druhej den jsem byla ráda. Jak chce. Nikdy jsem mu důvod k žárlení nedávala. Ne že bych teď na just začala, ale nebudu se teda omezovat. Nebudu omezovat psaní s mým nejlepší kámošem. Předtím mi to bylo vůči Hubertovi takový blbý, aby mu to "nevadilo". Ale teď, nemůžu to nazvat volný vztahem, to vůbec, ale teď, když to je "bez žárlení", tak sem se vrátila do starejch kolejí. Chybělo mi to. Jiřka mi chyběl. Chybělo mi večerní psaní o tom, jak jsme oba nadržení. Kdo nás štve. Co máme za problémy..... Prostě, ačkoli je to trošku divný, že se vidíme jednou do roka, ale je to můj nejlepší kamarád a i přes tu dobu, co jsme na sebe trošku dlabali to tak i zůstalo. :-)
P.S.: Žárlím na Huberta furt, jen to nebudu dávat najevo. A pak, až zase někdy praskne mu to dám všechno pěkně sežrat!! Muhehééé, jsem hnusná, já vím.


Chtěla jsem toho napsat víc, ale každej mě otravuje a nemůžu se soustředit na debatu. Někdy to dokončím...
 


Komentáře

1 feel-so-close-to-you | Web | 26. ledna 2013 v 22:29 | Reagovat

já nevím, třeba já bych nemohla být s někým, kdo na mě moc žárlí :D jsem člověk, který prostě nežárlí a tak nemám ráda, když mi někdo dělá opak. když s někým jsem, věřím mu a nemám tedy důvod k žárlení, i když se ten druhý baví s někým dalším. žárlivost vždycky všechno pokazí. a pokud by mě ten člověk chtěl kvůli někomu opustit, udělá to tím rychlejc, když budu dělat každou chvilku uraženou nebo se s ním hádat jen proto, že mu nevěřím a dokazuju to právě tou žárlivostí. vím, že každý má na tohle jiný názor, ale tohle je ten můj :)

2 feel-so-close-to-you | Web | 27. ledna 2013 v 1:46 | Reagovat

Jo takhle. Dobrá, tohle už beru jako okamžik, kdy je žárlivost oprávněná. Já jsem sice fakt člověk, se kterým by asi ani tohle moc nepohlo :D Ale chápu, že každý není takový jako já a vím, že tohle už by vadilo hodně lidem. No a jestli je to ten typ "namyšlená & dokonalá", tak to ani nekomentuju :D s takovým člověkem bych si nesedla taky :)

3 ... | Web | 16. února 2013 v 13:12 | Reagovat

....já si svýho jednou za rok kámoše... musela vymazat ze života. je to hrozná škoda.. na jednu stranu ho chápu, na tu druhou ale mi to hrozně vadí. no co nadělám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama